Rubriky:

Tipsport extraliga

Rozhodčí Pavlovič a Smitka dostali trest za chybně uznaný gól

4. října 2014 16:18 - Praha

Dvojice hlavních hokejových rozhodčích Alexander Pavlovič, Jakub Smitka dostala dvouzápasový trest za chybně uznaný gól v závěru pátečního zápasu 8. extraligového kola mezi Libercem a Pardubicemi. Pavlovič se Smitkou nesprávně uznali branku domácího Martina Bakoše dvanáct sekund před koncem normální hrací doby, díky které si Liberec vynutil prodloužení. Bílí Tygři nakonec vyhráli 3:2 po samostatných nájezdech.

 

Radek Petrášek, ČTK

"Rozhodčí uznali v závěru utkání branku, ačkoli jí přecházel kontakt útočícího hráče v brankovišti," uvedl předseda komise rozhodčích Českého svazu ledního hokeje Pavel Halas. "Navíc se dopustili i některých dalších chyb, například při posouzení nedovolených zákroků," doplnil Halas v tiskové zprávě.

Na výkon hlavních arbitrů si stěžovaly i Pardubice, které kromě branky poukázaly i na chybné vyloučení Václava Benáka a naopak nepotrestaný faul na Tomáše Zohornu. "Jsem rád, že šéf komise uznal naši stížnost ve všech bodech. I my jsme ale v zápase udělali několik chyb, bez kterých bychom nedovolili soupeři vyrovnat," uvedl sportovní manažer Východočechů Dušan Salfický na klubovém webu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..