Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisté Sparty budou hrát extraligu v Holešovicích

25. července 2005 17:16 - PRAHA

Hokejisté pražské Sparty budou i nadále hrát domácí extraligové zápasy v T-Mobile Areně v Holešovicích. Vedení klubu se definitivně rozhodlo nepřijmout nabídku společnosti Bestsport, která se stará o provoz Sazka Areny, a do nové multifunkční haly v Libni se nepřestěhuje.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

"Tuto alternativu jsme skutečně zvažovali a detailně jsme se jí zabývali. Po intenzivních jednáních jsme se však rozhodli setrvat v prostorách holešovické T-Mobile Areny, kde klub hraje svá domácí utkání už 40 let, a která je tradičním útočištěm Sparty," uvedli v tiskové zprávě zástupci Sparty. Sazka Arena tak zůstane domovským stánkem druhého pražského celku Slavie.

O možnosti, že by Sparta změnila dějiště svých domácích zápasů, se začalo mluvit v červnu, kdy se vedení libeňské arény opět snažilo zlákat holešovický tým do svých prostor. Již tehdy ale ředitel Sparty Luboš Koželuh tvrdil, že je to nepravděpodobné. "Máme svoji halu, se kterou jsme historicky spjatí. Přes to nejede vlak," řekl Koželuh.

Sparta má T-Mobile Arenu pronajatou za symbolický nájem od města na 30 let. Momentálně pokračuje v jejím postupném vylepšování. Nyní přišlo na řadu osvětlení, vylepšení informační 'kostky' nad ledem a rekonstrukce sociálního zařízení. Podle dnešního vyjádření Sparty se rozhodnutí vztahuje jen na sezonu 2005/2006, takže v budoucnosti není stěhování klubu vyloučeno.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..