Rubriky:

Tipsport extraliga

Brno prodloužilo Malcovo hostování ve Vítkovicích až do ledna

1. prosince 2014 21:41 - Ostrava

Hokejový obránce Tomáš Malec bude přinejmenším dalších pět týdnů působit ve Vítkovicích. Dvaatřicetiletý slovenský bek měl podle původní dohody hostovat z Brna v ostravském celku do konce listopadu, ale nyní se kluby dohodly na prodloužení jeho angažmá do 12. ledna.

 

Libor Zavoral, ČTK

Držitel 46 startů v NHL z Caroliny a Ottawy přišel do Vítkovic koncem října v době velké výsledkové krize Ostravanů a zabydlel se v obranné dvojici s nejzkušenějším vítkovickým zadákem Lukášem Zíbem. O jeho dalším působišti se bude jednat v polovině ledna.

"Zcela upřímně přiznám, že bych se ještě rád vrátil do Brna, nebudu lhát, že ne. Ale, a to ale má velký význam, jsem strašně rád, že můžu ve Vítkovicích hrát a že mi tady vůbec dali příležitost. Mám velkou radost z toho, že mi trenéři věří a z toho plyne také to, že jsem často na ledě," řekl Malec na oficiálním vítkovickém webu.

Jedenáctinásobný slovenský reprezentant si ve Vítkovicích prozatím v devíti zápasech připsal jednu asistenci. V tabulce kladných a záporných bodů za účast na ledě při vstřelených či inkasovaných gólech je na nule.

ČTK

ČT sport Třinec - Olomouc zítra 18:00
20190924T18:00:00+0200
Třinec vs. Olomouc
Třinec vs. Olomouc
Třinec
Olomouc

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..