Rubriky:

Tipsport extraliga

Nejproduktivnější obránce Hradce Slovák se rozhodl odejít

19. prosince 2014 13:28 - Hradec Králové

Obránce Tomáš Slovák odchází na vlastní žádost z Hradce Králové. S vedením hokejového klubu se nejproduktivnější bek týmu dohodl na ukončení smlouvy.

 

Josef Vostárek, ČTK

"Dva dny po posledním zápase s Pardubicemi mě kontaktoval agent hráče s tím, že Tomáš již nechce pokračovat v našem klubu. Hlavním uváděným důvodem byl neodpovídající mediální tlak na jeho osobu a rozdílné názory jeho a klubu na hráčovu výkonnost," uvedl generální manažer Mountfieldu Aleš Kmoníček na klubovém webu.

Hradec prý chtěl, aby Slovák v týmu zůstal. "Přesto trval na ukončení smlouvy. Tomášovo rozhodnutí respektujeme, děkujeme mu za služby, které zde odvedl, ale nebudeme v žádném případě nikoho nutit, aby hrál za Hradec Králové. V tuto chvíli řešíme legislativní náležitosti spojené s ukončením hráčské smlouvy," řekl Kmoníček.

Jednatřicetiletý Slovák hrál předchozí dvě sezóny za Plzeň a loni se podílel na jejím premiérovém triumfu v extralize. V tomto ročníku nechyběl obránce s reprezentačními zkušenostmi v jediném utkání Hradce Králové. V 30 zápasech si připsal 17 bodů za dvě branky a 15 asistencí, což ho řadí na čtvrté místo v kanadském bodování mužstva.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..