Rubriky:

Tipsport extraliga

Dopita a spol. prověří v úvodu extraligy vicemistra

9. září 2005 09:57 - PRAHA

To je premiéra! Největší osobnost historie samostatné české extraligy Jiří Dopita se hned ve svém prvním extraligovém zápase v dresu Znojma postaví finalistovi minulého extraligového ročníku ze Zlína.

 

PRÁVO/Lukáš Táborský

Orli se přes léto výrazně posílili, kromě Dopity k nim zamířil i brankář Trvaj z Ruska či útočník Chlubna z Finska, podařilo se udržet kapitána Puchera, a tak si ve Znojmě nepřipouštějí, že by se opakoval neúspěch z minulého ročníku - konec sezóny před play-off.

Zlín přes léto přišel o kompletní první útočnou řadu, zraněni jsou navíc Špilár a Galvas, a tak bude zřejmě hrát na tři pětky. "V úvodu sezóny se budeme sehrávat," řekl ČTK kouč vicemistra Ernest Bokroš.

Hokejová Tipsport extraliga - 1. kolo
pátek 9. září
Vsetín Slavia (17:00)
Nastoupí i s nejčerstvějšími posilami Tomíkem a Gurevem. Na Valašsko odjela už ve čtvrtek, chybí pouze obránce Graňák.
Třinec Liberec (17:00)
V přípravě se mu velmi dařilo, zranění ohrožuje start Pácala. Na Moravě je již od včerejška, chybějí Čermák a P. Rozsíval.
Kladno Č. Budějovice (17:30)
Bez zraněného kapitána Zajíce, v kádru zůstává útočník Huml. Chybí dlouhodobě zranění Turek a Nedorost, v brance s Cháberou.
Znojmo Zlín (17:30) 
V přípravě před týdnem soupeře porazilo, chybí jen zraněný Erat. Poprvé může postavit kompletní řadu Melenovský, Král, Barinka.
Plzeň Vítkovice (17:30)
Chybějí beci Cartelli a Výborný, zkouší japonského útočníka Sakatu. Začínají s marodkou: zraněni Mařík a Krenželok, problémy má i Kuboš.
Sparta Litvínov (18:30)
Nastoupí kompletní i s uzdravenými Vykoukalem a kapitánem Chabadou. Potíže měli Ťupa, Gýna, Poživil a Kočí, připraven už bude Zadina.
sobota 10. září
Pardubice Karlovy Vary (17:00, ČT2)
Zřejmě nastoupí i posila Mrázek, jenž působil naposledy v Plzni a v Kladně. Chtějí navázat na výsledky z přípravy, premiéra v brance čeká Čechmánka.

sob, Právo

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..