Rubriky:

Tipsport extraliga

Brankář Kantor je první posilou hokejistů Vítkovic

7. dubna 2015 16:43 - Ostrava

Hokejový brankář Pavel Kantor přestupuje z Hradce Králové do Vítkovic a stal se první posilou ostravského klubu před novou extraligovou sezónou. Podle vítkovického generálního manažera Petra Husičky uzavřel třiadvacetiletý brankář s klubem dlouhodobý kontrakt. Kantor se popere o post jedničky s dvojící Filip Šindelář a Daniel Dolejš.

 

David Taneček, ČTK

Odchod českobudějovického odchovance do Ostravy už v minulém týdnu avizoval Mountfield na svém internetovém serveru a Vítkovice ho v úterý potvrdily i oficiálně.

"Přichází, aby u nás zvýšil konkurenci na postu brankářů a zároveň, aby se popral o místo jedničky, vzhledem k tomu, že v předešlých sezónách už v této roli v Hradci působil. Je to hodně kvalitní brankář, takže doufáme, že i u nás ve Vítkovicích bude podávat výkony na hodně vysoké úrovni," řekl Husička na klubovém webu.

Vítkovice mají s postem prvního gólmana dlouhodobě problém. V této sezóně se o něj střídavě dělili Filip Šindelář s Danielem Dolejšem, kteří by s Kantorem měli v létě svést souboj o post jedničky. Experiment s americkým brankářem Brandonem Maxwellem klubu moc nevyšel a s hráčem, který zasáhl do pěti zápasů, neprodloužil smlouvu.

K dalším výraznějším změnám v kádru dojde zřejmě až po 30. dubnu, kdy hráčům v klubech oficiálně končí smlouvy. Není tajemstvím, že na hokejovém trhu je velký zájem o služby obou klíčových útočníků Ondřeje Romana a Vladimíra Svačiny.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..