Tipsport extraliga

Zlín udržel domácí neporazitelnost

7. října 2005 21:10 - ZLÍN

Zlín si udržel domácí neporazitelnost, ale neměl to snadné, protože Třinec statečně vzdoroval a Hamé rozhodlo až dvěma góly v poslední desetiminutovce. Skóre otevřeli domácí, v jejichž sestavě měl nejen Král motivaci vytáhnout se na Oceláře, v závěru úvodní třetiny, kdy Vosátko v pádu nahrál před branku a Okál překonal Biegla.

Třinečtí vyrovnali z přesilovky, ale brzy šel do vedení znovu Zlín. Kristkovu střelu z nájezdu stačil ještě Biegl vyrazit, ale na Mokrejšovu dorážku byl už krátký.

Při Třinecké snaze o vyrovnání výborný Murín zneškodnil sólo Tomase, tentýž hráč ho nakonec z přesné přihrávky Vítka prostřelil.

O půl minuty později ale zaskočil Vosátko střelou z těžkého úhlu Biegla a konečnou podobu výsledku dal z přesilovky Zlína tři minuty před koncem Jenáček, který  gólově oslavil své 300. extraligové utkání.

Hamé Zlín - Oceláři Třinec 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 19. Okál (Vosátko, M. Čech), 35. Mokrejš (Kristek), 51. Vosátko (M. Čech), 58. Jenáček (Mokrejš) - 27. Hunkes (Tesařík), 50. Tomas (Vítek, Polanský). Rozhodčí: Bolina - Kareš, Rozlílek. Vyloučení: 5:6, navíc Melenovský (Zlín) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 4137.
Zlín: Murín - Hamrlík, Blaťák, Vosátko, Zubíček, Nosek, Malinský, Galvas, Houdek - I. Rachůnek, R. Král, Melenovský - Okál, Martin Čech, Záhorovský - Jenáček, Kristek, Mokrejš - Barinka, Kovář, Pištek. Trenéři: Bokroš a Stuchlík.
Třinec: Biegl - Kroupa, Frolo, Tesařík, Výtisk, Všetečka, Pácal, Hunkes, Kudělka - Huna, Skořepa, Pletka - Kudrna, Peterek, Paroulek - Tomas, Petrakov, Vítek - Martynek, Polanský, Zbořil. Trenéři: Neliba a Mach.