Rubriky:

Tipsport extraliga

Šlégr se stal předsedou představenstva hokejového Litvínova

20. května 2015 10:59 - Litvínov

Bývalý úspěšný hokejový obránce Jiří Šlégr, který po sezóně ukončil hráčskou kariéru, se stal předsedou představenstva HC Verva Litvínov. Třiačtyřicetiletý olympijský šampión, mistr světa i vítěz Stanleyova poháru bude i jedním z asistentů Radima Rulíka u hlavního týmu.

 

Petr Sznapka, ČTK

"Získáním extraligového titulu má práce pro klub rozhodně nekončí, rád bych s ním úzce spojil svou další budoucnost," uvedl Šlégr v tiskové zprávě. Bude zodpovědný hlavně za vztahy s klíčovými partnery klubu, za komunikaci s veřejností a sportovní management.

"Chtěl bych se zaměřit zejména na další sportovní rozvoj klubu a pokusit se přispět k pokračování hokejového snu, který Litvínov v současnosti zažívá," uvedl Šlégr. Litvínov se letos poprvé v historii klubu radoval ze zisku extraligového titulu, ve finále play off porazil Třinec.

Šlégr se do mateřského klubu vrátil ze zámoří v roce 2006, od sezóny 2009/10 však s ohledem na zdravotní problémy odehrál vždy jen omezený počet zápasů. V posledním ročníku zasáhl jen do sedmnácti utkání, v play off nehrál. Ve vedení klubu byl od roku 2010.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..