Rubriky:

Tipsport extraliga

Juřík roli třineckého spasitele odmítá

3. listopadu 2005 09:58 - PARDUBICE

Jak polití živou vodou zapůsobil na třinecké hokejisty příchod Jiřího Juříka na trenérskou lavičku. Holohlavý muž bez předchozí zkušenosti s velkým" hokejem vyzvedl své svěřence z výsledkových bažin do světla boje o příčky v play-off.

 

Sport.cz

Na oba výsledkové póly si sáhli třinečtí hokejisté během posledních čtrnácti zápasů. Před pěti týdny potvrdili vítězstvím nad Pardubicemi slušný vstup do soutěže. Jenže pak přišlo herní tápání a osm zápasů bez výhry.

S Juříkovým příchodem nastal obrat a Třinec pro změnu už šest kol neví, jaké je to prohrát. Kruh se uzavřel úterní výhrou nad Pardubicemi. "Na hráčích ležel psychický balvan, teď už je v šatně lepší atmosféra, kluci vtipkují. Ale já žádné radikální změny neprovedl, jen jsme si řekli, že nechceme dělat žádné výměny a dodali si sebedůvěru," skromně vykládal Juřík.

Cení si i toho, že má dva vyrovnané gólmany, za zraněného Biegla už několikrát během sezóny skvěle zaskočil Martin Vojtek. "Trochu jsme změnili systém, ale hlavně se k nám obrátilo štěstí a vyhráváme zápasy, které jsme předtím prohrávali," hledal gólman příčiny aktuální formy. V Pardubicích měl ale jeho tým namále, domácí po srovnání na 1:1 soupeře drtili. "Báli jsme se," přiznal Vojtek. "Pokaždé, když dostaneme gól, se z toho dalších pět minut dostáváme," dodal.

Oceláři mají v kádru hned několik bývalých hráčů Pardubic, a tak se klubová kasa těšila na tučný příspěvek. "No jo, už podruhé jsme je porazili, klukům se to prodraží. A to je dobře," usmíval se Vojtek.

sob, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..