Vary si dělily body s Třincem

KARLOVY VARY

Hokejisté Karlových Varů ztratili v domácím duelu s Třincem dvakrát vedení a prodloužení duelu s bojovným soupeřem nepřineslo vítěze. Západočeši začali utkání náporem, místy až drtivému sevření ale dlouho odolával výtečný brankář Biegl.

Radosti se Vary dostalo teprve ve 14. minutě, kdy Pechovu akci zakončil nechytatelnou ranou Košťál. Jenže inkasovaná branka překvapivě vybudila Třinec. Hra se rázem vyrovnala a po Haškově trefě na 1:1 se atraktivní hra nadlouho vytratila.

Nerozhodný stav zlomil v končící druhé třetině Řezníček. Sázka na obranu se ale Energii nevyplatila. Hostům zajistil alespoň prodloužení Výtisk přesnou dělovkou od modré.

V nastavené pětiminutovce byli blízko dalšímu bodu domácí, Biegl však Dubna s Řezníčkem zázračně vychytal.

Zdeněk Venera, trenér K. Varů: "Odehráli jsme hodně těžké utkání. Bohužel se nám nepodařilo odskočit o dva góly, což by mužstvo asi uklidnilo."

Jan Daneček, trenér Třince: "Soupeř nás v úvodu dostal pod ohromný tlak, ale tým podržel brankář Biegl. Nakonec se nám podařilo vyrovnat."

Energie Karlovy Vary - Oceláři Třinec 2:2 pp (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 14. Košťál (Pech, Dvořák), 37. J. Řezníček (Dvořák) - 18. Hašek (Chmelíř, Kudrna), 54. Výtisk (Skořepa, Paroulek). Rozhodčí: Rejthar - Čížek, Padevět. Vyloučení: 3:10, navíc Skuhravý 5 min. a do konce utkání - Peterek 10 min. Bez využití. Diváci: 3000.
Karlovy Vary: Mensator - Ptáček, Duben, Němec, J. Řezníček, Krajíček, J. Polák - Kumstát, Hurtaj, A. Nedorost - Skuhravý, Alinč, Selingr - Dvořák, Pech, Košťál - Milan Procházka, Bednařík, Pavelek. Trenéři: Venera, Baďouček a Kněžický.
Třinec: Biegl - Hunkes, Pácal, Tesařík, Výtisk, Chmelíř, Kroupa - Kudrna, Peterek, Hašek - Huna, Skořepa, Tomas - Pištek, Martynek, Paroulek - Bordowski, Polanský, Zbořil. Trenéři: Juřík, Daneček a Mach.