Rubriky:

Tipsport extraliga

Karlovarský útočník Duda dodatečnému trestu od disciplinárky uniknul

7. října 2015 11:17 - Praha

Trest ve hře je dostatečným postihem, žádný dodatečný udělen nebude. Disciplinární komise hokejové extraligy se rozhodla zastavit řízení proti karlovarskému útočníkovi Radku Dudovi, který v nedělním utkání ve Zlíně udeřil hlavou ve čtvrté minutě obránce Beranů Oldřicha Kotvana.

 

Slavomír Kubeš, ČTK

Předseda disciplinárky Karel Holý po prostudování videozáznamu shledal, že Duda v přerušené hře nepřirozeně zareagoval na přechozí přistrčení Kotvana a svého soupeře aktivní pohybem zasáhl helmou na helmu. Na druhou stranu ale Holý vyloučil, že by byl zákrok agresivní s úmyslem protihráče zranit nebo s intenzitou, která by ke zranění mohla vést.

Dudu už v úterý potrestaly Karlovy Vary, když mu udělily stotisícovou pokutu a navíc mu sebraly kapitánské céčko.

Disciplinární komise nebude dál trestat ani útočníky Litvínova Ondřeje Jurčíka a Liberce Michala Bulíře, kteří v nedělních duelech vyfasovali trest na pět minut a do konce utkání. Dodatečná suspendace nebyla udělena ani zlínskému obránci Martinu Matějíčkovi, jenž za faul kolenem na karlovarského Haščáka obdržel v neděli dvouminutový trest.

Napomenutí pak Holý udělil Litvínovu, jehož fanoušci v nedělním domácím utkání se Zlínem zaházeli ledovou plochu různými předměty.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..