Rubriky:

Tipsport extraliga

Trenér Hořava se vrací do Litvínova! Na střídačce mistrů ale stát nebude

3. prosince 2015 11:12 - Praha
(Aktualizováno: 3. prosince 2015 11:35)

Na jaře pomohl coby asistent hlavního trenéra Radima Rulíka litvínovským hokejistům k zisku premiérového mistrovského titulu, poté ale Miloslav Hořava starší na vlastní žádost v klubu skončil a vydal se za kamarádem do Švédska, kde se vzdělával na tamějších kempech. Nyní se ovšem uznávaný odborník k Chemikům vrací, aby jim pomohl v nelehké situaci.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Litvínov prožívá mistrovskou kocovinu, ve 23 odehraných zápasech probíhajícího ročníku posbíral pouhých 20 bodů, nachází se na samém dně extraligové tabulky a na pozice zajišťující postup do předkola play off ztrácí propastných jedenáct bodů.

V pondělí požádal o uvolnění z funkce asistenta trenéra Ondřej Weissmann, jenž před sezónou nahradil právě Hořavu, a vedení klubu mu vyhovělo. Litvínovští šéfové se včera rozhodli neangažovat dalšího trenéra, a tak tým dál povedou hlavní kouč Radim Rulík s asistentem Jiřím Šlégrem.

Přesto klubové vedení požádalo o spolupráci Hořavu, který kývnul. Stal se externím konzultantem trenérů.

„Bude jim pomáhat s analýzami zápasů a přípravou mužstva v tréninkovém procesu. Podle domluvy s Radimem Rulíkem a Jirkou Šlégrem se může zúčastňovat i tréninků mužstva, určitě ale nebude na všech," řekl Sport.cz generální manažer klubu Robert Kysela s tím, že během zápasů Hořava stát na střídačce nebude.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..