Ztrápený Vsetín nestačil na Vítkovice

VSETÍN

Hokejisté Vítkovic si ve středu odvezli ze Vsetína všechny body, když s přehledem porazili finančně strádající hráče Vsetína. Vítkovický Hudec na otevření skóre potřeboval jen 87 s, další dvě branky ještě do přestávky přidali Kropáč a Šebesta.

Do druhé třetiny nastoupil v brance domácích Plšek na místo Hoviho, ale ani to nepomohlo. První Procházkova dorážka znamenala čtvrtý a druhá jeho trefa do růžku pátý gól.

Domácí O. Hruška pak sice využil první domácí přesilovku, jenže už po 15 s kontroval Hubáček. Druhý úspěch si vsetínský Demel připsal rovněž v přečíslení.

V závěru se v brance Valachů opět objevil Hovi a chytal dobře. Obraz hry však už oboustranně připomínal spíš gentlemanský trénink.

Břetislav Kopřina, trenér Vsetína: "Propadli jsme v první třetině, a to se s námi táhlo až do konce."

Miloš Holaň, trenér Vítkovic: "Důležité bylo zápas nepodcenit, a to se vyplatilo. Soupeře jsme do šancí pustili pouze při našem oslabení."

Vsetínská hokejová - Vítkovice Steel 2:6 (0:3, 2:3, 0:0)
Branky a nahrávky: 34. O. Hruška (Demel, Steiner), 37. Demel (Steiner) - 2. S. Hudec (Hubáček, Šebesta), 8. Kropáč, 18. Šebesta (Irgl, Hubáček), 23. R. Procházka (Jurečka), 32. R. Procházka (Kropáč, Köhler), 34. Hubáček. Rozhodčí: Blecha - Guth, Rittich. Vyloučení: 5:6, navíc Štefanka (Vítkovice) 10 min. Využití: 2:0. Diváci: 2380.
Vsetín: Hovi (21. Plšek, 41. Hovi) - Spitzer, Kučný, Bauer, Zapletal, Bolf, Nedbálek, od 21. navíc Ostrčil - Demel, Steiner, O. Hruška - Janků, Květoň, Jenáček - Dubec, Polášek, Rob - Sakrajda, R. Hruška, Duba. Trenéři: Kopřiva a Vlach.
Vítkovice: Pinc - Kuboš, Philipp, Jasečko, S. Hudec, Jurečka, Dresler, Chmelíř - J. Štefanka (41.-51. Hulva), Burger, Krenželok - Irgl, Hubáček, Šebesta - Kropáč, R. Procházka, Köhler - Tomášek, I. Padělek, Roman. Trenéři: Vůjtek a Holaň.