Rubriky:

Tipsport extraliga

Gólman Altrichter jde hostovat do Litvínova výměnou za Jarinu

31. prosince 2005 12:58 - ZLÍN

Hokejový brankář Martin Altrichter ze Zlína míří krátce po návratu ze Vsetína na další hostování. Na měsíční výměně se dohodlo vedení Hamé s Litvínovem, který pošle do týmu Medvědů Kamila Jarinu. Uvedly to oficiální internetové stránky zlínského klubu.

 

PRÁVO/Dorian Hanuš

Altrichter, který je ve Zlíně dvojkou za Igorem Murínem, se vrátil ze Vsetína před necelým týdnem, protože v posledním celku tabulky byly problémy s výplatami. Nyní bude hrdina Zlína z play off v roce 2004, kdy klubu vychytal premiérový mistrovský titul, v Litvínově do konce ledna.

"Budu se v Litvínově hlásit prvního ledna na tréninku," řekl deníku Sport Altrichter, jehož v minulých dnech trápila angína. "Hostování v Litvínově vítám. Chci klubu pomoci co nejblíže k play off a sám se před bitvami o titul rozchytám," dodal ke krátkodobému přesunu z třetího do předposledního celku tabulky. Litvínov ztrácí na osmičku pro play off devět bodů.

Třiatřicetiletý Altrichter v letošním ročníku odchytal za Zlín jen dva zápasy, ve Vsetíně nastoupil patnáctkrát. Průměr má 2,53 inkasované branky na zápas a úspěšnost zákroků 92,37 procenta.

O čtyři roky mladší Jarina ztratil v Litvínově své postavení jedničky a vrátil se do branky i díky odjezdu Radka Fialy na mistrovství světa hráčů do dvaceti let. Krýt záda Murínovi jde s bilancí 2,68 obdrženého gólu na zápas a 92,04 procenta úspěšnosti v tomto ročníku.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..