Rubriky:

Tipsport extraliga

Vítkovice měnily s Olomoucí. Za Húževku získaly Kafku

7. ledna 2016 16:43 - Ostrava

Návrat Rostislava Olesze není jedinou změnou v kádru hokejových Vítkovic. Vedení jedenáctého celku extraligy se dohodlo na výměně s HC Olomouc. Do Ostravy míří útočník Petr Kafka, Kohouti za něj získali Petera Húževku.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Slovenský útočník pouští kabinu Vítkovic po čtyřech letech. „Bohužel Peterovi letošní sezóna nevychází tak, jak bychom si přáli my a ani, jak by si přál on. Věříme, že změna pomůže oběma stranám," uvedl vítkovický generální manažer Petr Husička.

Šestadvacetiletý útočník Petr Kafka je odchovancem Sparty Praha, v minulé sezóně působil na Slovensku v celku Banské Bystrice. Současný extraligový ročník zahájil v dresu HC Olomouc, ve kterém si ve 29 zápasech připsal 12 bodů za 5 gólů a 7 asistencí.

„Od Petra si slibujeme příchod produktivního útočníka. V minulé sezóně se mu na Slovensku co do produktivity dost dařilo a my věříme, že na to dokáže u nás navázat," upozornil Husička. Do pátečního zápasu s Mladou Boleslaví ještě Kafka nebude moci v dresu Vítkovic naskočit, klub ale vše směřuje k tomu, aby jeho nový hráč mohl nastoupit v neděli ve Zlíně.

tom, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..