Rubriky:

Tipsport extraliga

Kometa vetuje Hribika. Není možné, aby si sudí nechal sprostě nadávat, říká Zábranský

8. března 2016 11:53 - Praha

Hokejová Kometa Brno se po pondělním úvodním zápase předkola play off v Chomutově rozhodla pro zbytek sezóny vetovat hlavního rozhodčího Jana Hribika. Ten řídil pondělní utkání na ledě Pirátů spolu s Oldřichem Hejdukem.

 

Libor Zavoral, ČTK

„Nelíbí se mi, co jsem viděl. Není přece možné, aby si hlavní rozhodčí nechal sprostě nadávat ze dvou metrů a dělal, že nic neslyší. Chápu, že to rozhodčí mají velmi těžké a v případě faulu se rozhodují ve zlomcích vteřiny," uvedl pro oficiální stránky Komety její majitel a v současné době i trenér Libor Zábranský.

Brňané v pondělí prohráli 1:2 po prodloužení a v sérii hrané na tři vítězné duely musejí dotahovat. Zatímco Piráti obdrželi od Hribika s Hejdukem jediný menší trest, Kometa jich nastřádala šest. Na poměr vyloučení si ale Zábranský nestěžuje.

„Nechtěl bych kritizovat naše fauly a vyloučení. Fauly to byly a upřímně řečeno, až na jeden nebo dva, to byly fauly zbytečné. Ale tohle je něco jiného. To není o faulech a rozhodování ve zlomku vteřin. Tohle je o respektu a o řízení utkání pevnou a spravedlivou rukou," doplnil Zábranský.

Série dnes na severu Čech pokračuje druhým zápasem.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..