Rubriky:

Tipsport extraliga

Obránce Kotvan uzavřel ve Zlíně novou smlouvu

14. dubna 2016 10:16 - Zlín

Slovenský hokejový obránce Oldrich Kotvan bude pokračovat ve Zlíně, kde uzavřel novou smlouvu. Extraligový klub uplatnil opci na kapitána týmu Ondřeje Veselého a podle deníku Sport má velký zájem o návrat mistra světa Miroslava Blaťáka. Naopak v týmu Beranů podle klubového webu končí slovenští útočníci Martin Cibák a Tomáš Sýkora, kteří si budou hledat nové angažmá.

 

Michal Doležal, ČTK

Pětadvacetiletý rodák ze Skalice Kotvan už odehrál ve Zlíně čtyři extraligové sezóny a stal se klíčovým zadákem mužstva. V základní části tohoto ročníku extraligy byl nejproduktivnějším obráncem týmu. Nyní bojuje ve slovenské reprezentaci o premiérovou nominaci na mistrovství světa.

Ve Zlíně budou pokračovat i útočníci Robert Říčka a David Šťastný. "Už jsme se dohodli s jejich mateřskými kluby. Říčka se prodral do první útočné formace, Šťastný odvádí poctivé výkony," uvedl jednatel klubu Patrik Kamas, který se chystá jednat také o dalším zlínském působení čtyřicetiletého obránce Jiřího Marušáka.

Zlínští hokejisté zahájí pod vedením trenérů Rostislava Vlacha a Juraje Juríka 2. května suchou přípravu, která potrvá do 1. července.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..