Rubriky:

Tipsport extraliga

Tygři si připomenou Lvy. Padne divácký rekord?

18. dubna 2016 13:47 - Praha

Po dvou letech si zahrají o mistrovský pohár v pražské O2 areně. Jenže tentokrát nebude většina diváků v největší české hale na jejich straně… Trio hráčů, kteří bojovali s pražským Lvem ve finále Kontinentální ligy proti Magnitogorsku, nyní obléká dres libereckých Tygrů. Martin Ševc, Michal Řepík a Michal Birner oživí vzpomínky. Sparta je po Lvu a Slavii třetím domácím týmem, jenž bude v O2 areně bojovat o titul.

 

Radek Petrášek, ČTK

„Nevím, jestli to jde úplně srovnávat, ale na atmosféru se určitě těším," říká Ševc. Na Lva dorazilo předloni rekordních 17 073 diváků, Spartu v O2 areně vidělo nejvíce 14 913 fanoušků. Při dnešním třetím finále by mělo být minimálně druhé číslo v ohrožení.

„Každý chce hrát před zaplněnými tribunami, určitě jsem si na zápasy Lva vzpomněl. Bylo by fajn, kdyby bylo na oba zápasy vyprodáno, i když teď nebudu v týmu, kterému budou diváci fandit," přemítá Birner, jenž spoléhá i na příjezd početné skupinky libereckých fandů. „Je to vcelku kousek, záleží, kolik lístků měli k dispozici, ale nějakou podporu bychom měli mít," věří liberecký útočník.

sob, Právo

Který tým vyhraje třetí finálový zápas play off extraligy?

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..