Liberec - Ml. Boleslav 4:2Repríza semifinále opět pro Liberec, mistři slaví první výhru v přípravě

Hokejisté Liberce se v přípravě na novou sezónu dočkali na druhý pokus vítězství. Úřadující extraligový šampión porazil v repríze letošního semifinále play off Mladou Boleslav 4:2.

Trenér Liberce Filip Pešán na střídačce.

Bílí Tygři šli do vedení už po 75 vteřinách hry, kdy se v jejich dresu poprvé střelecky prosadil útočník Svačina, jenž v létě přišel na hostování z Třince. V 9. minutě navíc zvýšil Stránský, Středočeši ale 17 vteřin před první sirénou zásluhou Urbana snížili.

Na dlouhou chvíli to byl poslední gól, až samý závěr zápasu přinesl změnu. V 57. minutě vyrovnal Pospíšil, o minutu a půl později ovšem vrátil náskok Severočechům Bulíř a stejný hráč uzavřel v poslední minutě na konečných 4:2 pro Liberec.

Ten se tak po prohře v úvodním přípravném duelu s Chomutovem dočkal premiérové výhry, Mladoboleslavští naopak po dvou předchozích úspěších poprvé padli.