On-line: Čtvrtfinále play-off hokejové extraligy

Čtvrtfinále hokejové extraligy je v plném proudu. V 17 hodin ve středu začnou druhá čtvrtfinálová utkání mezi hokejisty Zlína a Sparty a Vítkovic se Znojmem. Zlín v prvním zápase Spartu porazil 2:1, Znojmo stejným rozdílem vyhrálo ve Vítkovicích. Oba zápasy můžete na stránkách Sport.cz sledovat v on-line reportáži.

Loňští finalisté ze Zlína dokázali v úterý využít výhodu domácího prostředí, když vítězili 2:1. Všechny branky padly v úvodní třetině, ve zbytku zápasu kralovali brankáři Igor Murín a Petr Bříza.

Čtvrtfinále play-off on-line
Zlín - Sparta
Vítkovice - Znojmo

Týmu Hamé dnes bude chybět útočník Michal Trávníček, který v závěru prvního zápasu zranil Josefa Straku. Potrestaného zlínského hráče by měl nahradit Martin Čech.

Vyrovnaný zápas mezi Vítkovicemi a Znojmem v úterý rozhodlo dokonce až prodloužení, v němž o výhře hostů 2:1 rozhodl Zdeněk Ondřej. Ostravané dnes nastoupí s cílem vyrovnat sérii před stěhováním na jih Moravy. V prvním duelu byl velkou překážkou pro vítkovické hráče gólman Jiří Trvaj.