Rubriky:

Tipsport extraliga

Kouč Ústí Hynek si po prohře připadal jako Jirásek

4. dubna 2006 08:05 - VSETÍN

Mimořádně povedený nástup do pondělního pátého zápasu baráže přiblížil hokejisty Vsetína na jedinou výhru od záchrany v extralize. Sebevědomí Ústí zlomil šestinásobný mistr dvěma góly hned v úvodních šesti minutách. "Nemůžeme si dovolit tak brzy dvakrát inkasovat, vždyť se na každý gól strašně nadřeme," posteskl si brankář Ústí Roman Málek.

Ráz duelu určila úvodní využitá dvouminutová dvojitá přesilovka Vsetína. "Jsem z toho zklamaný, že jsme tady znovu hráli brzy ve třech. To si připadám jako Jirásek, jsme proti všem," zlobil se trenér Ústí Pavel Hynek. "Záměrem bylo hrát jim víc do těla, ale místo toho okamžitě šli Evan a Klimt na trestnou lavici," krčil rameny útočník hostů Václav Eiselt.

Více o pátém utkání baráže najdete ZDE:

Při urputném vsetínském obléhání Málkovy klece nestihlo bránící ústecké trio však nestihlo střídat a rapidně mu ubývaly síly. V závěru výhody se Vála s Eiseltem vrhli proti Robovi, jenž místo signalizované rány přihrál Jenáčkovi a Stantien už snadno skóroval. "Všiml jsem si, že jsou tam dlouho. Chtěli jsme přesilovku využít dřív, ale tak jsme si je alespoň utahali," smál se útočník domácích Luboš Rob. "Od začátku se tak duel odvíjel podle našich představ," dodal.

Hosté manko nestihli smazat, byť v závěru byli lepší. "Ukázalo se, že rozhodují maličkosti. Možná se teď Vsetín cítí ve výhodě, ale my se nevzdáme," sliboval Eiselt. "Doma předvedeme lepší výkon a na sedmý zápas v pátek se vrátíme," doufal i Málek. To zkušený Rob byl proti: "Pomohla nám výhra ve čtvrtém duelu na nájezdy a teď jsme blíž k tomu, abychom to uhráli. Není to rozhodnuté, ale vidím šance šedesát na čtyřicet pro nás."

Igor Bruzl, Martin Kézr, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..