Play-off on-line: semifinále Sparta - Znojmo

Nakročit k finále play-off budou chtít v úterý hokejisté pražské Sparty. V semifinálové sérii se Znojmem vedou 2:1 na zápasy a pokud i podruhé uspějí na domácím ledě, bude jim k postupu scházet jediná výhra. Utkání začíná v 17 hodin, on-line reportáž můžete sledovat na stránkách Sport.cz.

Znojemský brankář Jiří Trvaj chytá střelu sparťanského kapitána Martina Chabady.

V základní části sice sparťané prohráli se Znojmem oba duely před vlastním publikem, ale v play-off si drží v T-Mobile Aréně neporazitelnost. Ve čtvrtfinále vyhráli Pražané doma všechny tři zápasy se Zlínem.

Hosté se pokusí vylepšit vstup do utkání, neboť v předchozích třech duelech se Spartou vždy hned v úvodu inkasovali. V pondělí dostalo Znojmo gól na konci druhé minuty, v minulých zápasech překonal soupeř gólmana Jiřího Trvaje ještě dříve.

Moravský tým se musí obejít bez útočníka Zdeňka Ondřeje, který dostal v 18. minutě třetího zápasu ránu pukem do obličeje a sezóna pro něj skončila.