Rubriky:

Tipsport extraliga

Vsetín chce slavit udržení už v Ústí

5. dubna 2006 08:52 - VSETÍN

Hokejisté Vsetína vedou v baráži 3:2 na zápasy, jsou o krok vpřed a už ve středu mohou v Ústí nad Labem slavit udržení v extralize. Potřebují k tomu ale vyhrát utkání, které začne na severu Čech před vyprodanou halou v 18 hodin.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

"Hráči prokázali velkou vůli, a pokud tak dokáží pokračovat, věřím, že nám to vyjde. Nesmíme ale podcenit žádnou maličkost," líčí vsetínský kouč Břetislav Kopřiva, jenž si uvědomuje význam přesilovek. "Od týmu čekám ukázněný výkon a hodně napoví, kdo dá první gól."

Domácí odmítají připustit radost soupeře. "Musíme víc bruslit a být důraznější před brankou. Soupeř je na koni, ale třikrát po sobě jsme celou sezónu neprohráli, takže uděláme vše proto, aby se rozhodovalo až v pátečním, sedmém utkání série na Valašsku. Bohužel jsme přišli o útočníka Havla, jemuž ve Vsetíně zlomili klíční kost," říká ústecký trenér Pavel Hynek.

"Už není kam ustupovat, jde nám o všechno. Brankář Hovi je větší překážkou, než se asi čekalo. Musíme však za jeho záda puk prostě nějak dotlačit," přemítá domácí útočník Václav Eiselt. Vsetínští si ale věří. "Výhrou v pátém zápase jsme nabrali rozhodující porci sebedůvěry, pod tlak se dostalo Ústí a z toho musíme těžit," burcuje kapitán hostů Roman Stantien.

kez, Právo

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..