Hokejové finále on-line: Slavia vs. Sparta

Hokejisté Slavie budou na domácím ledě usilovat o vyrovnání finálové série se Spartou. První utkání v neděli v Sazka Areně vyhráli hosté, kteří zvrátili nepříznivý vývoj zápasu a uspěli v samostatných nájezdech. Druhé finálové pražské derby začne v úterý opět od 17 hodin. Zápas můžete prostřednictvím Sport.cz sledovat v on-line reportáži.

Slávisté v pondělí před kulisou bezmála 14 000 diváků v samostatných nájezdech prohráli v letošním play-off poprvé. Na gólmanovi Břízovi ztroskotal tradiční úspěšný střelec Tomáš Vlasák a prosadil se jen Vladimír Sobotka, zatímco za Spartu skórovali Petr Ton a Ondřej Kratěna.

Hokejové play-off on-line na Sport.cz:
Finále: Slavia vs. Sparta

Hokejisty druhého týmu základní části mrzela především rychlá ztráta vedení 3:1, o které pět minut před koncem přišli během necelé minuty a půl. "Ve finále takhle prostě ten zápas nemůžeme ztratit, to je strašná psychická rána. Ale věřím, že se z toho oklepeme a na Spartu pojedeme za stavu 1:1 na zápasy," komentoval průběh zápasu Vlasák.

Po dnešním utkání čekají oba týmy dva dny pauzy. Třetí zápas je naplánován na čtvrtek do T-Mobile Areny.