Finále hokeje on-line: Sparta vs. Slavia

Hokejisté pražské Sparty se mohou v případě pátečního vítězství nad rivalem Slavií ve finále extraligy dostat již do vedení 3:1 na zápasy. Čtvrtý finálový duel začne v jejich T-Mobile Areně tradičně od 17:00. Podrobnou on-line reportáž ze čtvrtého utkání finále můžete sledovat prostřednictvím stránek Sport.cz

Souboj Sparťana Kašpaříka s Divíškem ze Slavie.

Sparta v prvním domácím střetnutí letošního boje o titul vyhrála před více než 14 tisíci diváků 2:1 v prodloužení, i když stejně jako v předchozích duelech prohrávala. Opět jí tak "stačilo" zabrat až ve třetím dějství. "Vypadá to, že nám to stačí, ale musíme to změnit. Radši bych bral, kdybychom vedli my," řekl po čtvrtečním utkání obránce Karel Pilař, střelec vyrovnávacího gólu.

Hokejová extraliga on-line na Sport.cz:
Finále: Sparta vs. Slavia

Slávisté stejně jako v úvodním zápasu finále nechápali, jak o vedení přišli. "Padesát minut jsme lepší, Spartě vyjde deset a stačí jí to. Už bychom se z toho měli poučit, ale zatím se to nestalo," řekl slávistický bek Dominik Graňák, jenž nahrál Vladimíru Sobotkovi na jediný gól svého týmu.