Rubriky:

Tipsport extraliga

Obránce Krajíček se vrací do Třince. Hrát bude už proti Vítkovicím

28. listopadu 2016 17:03 - Třinec

Hokejový obránce Lukáš Krajíček po pěti letech v Dynamu Minsk vrací do české extraligy. Oblékne znovu dres Ocelářů, s nimiž v roce 2011 slavil zisk mistrovského titulu. V Třinci Krajíček podepsal víceletý kontrakt. „Pro Třinec rozhodlo několik faktorů. Především mám ale na své působení tady vynikající vzpomínky,“ řekl po podpisu Krajíček.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Třinci se třiatřicetiletý obránce bude hodit i proto, že na delší čas přišel o zraněného Lukáše Galvase. Zkušený bek nedohrál utkání v Brně a chybět bude nejméně do konce kalendářního roku.

„Je to výrazná posila do obrany, kde máme několik zraněných hráčů. Jeho adaptace nebude složitá, protože u nás v minulosti hrál," řekl generální manažer Třince Pavel Marek s tím, že Krajíček pravděpodobně naskočí do sestavy už v pátek proti Vítkovicím.

Krajíček v Dynamu Minsk hrajícímu Kontinentální hokejovou ligu neprožíval v posledních dvou sezónách zrovna nejpovedenější hokejové období. V loňské sezóně zaznamenal ve 44 utkáních osm bodů a lepší to nebylo ani letos, kdy nastoupil k osmnácti zápasům, ve kterých si připsal pouhé čtyři asistence.

Kanadský trenér Craig Woodcroft s ním přestal počítat a klub jej zařadil nejprve na listinu volných hráčů a poté se s ním domluvil na předčasném ukončení smlouvy.

tom, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..