Rubriky:

Tipsport extraliga

Beckham si v přátelském utkání zlomil ruku

23. května 2003 10:46 - DURBAN

Angličtí fotbalisté ve čtvrtečním přípravném utkání zdolali v jihoafrickém Durbanu domácí reprezentaci 2:1, ale více než vítězství nyní ostrovní listy zajímá stav nejzářivější hvězdy Davida Beckhama. Záložník Manchesteru si totiž v prvním poločase při srážce s protihráčem zlomil ruku!

 

ČTK

Kapitán anglické reprezentace sice vyběhl na trávník i do druhé půle, s páskou na zraněné ruce, ale bolest jej nakonec přemohla. V padesáté minutě scénu definitivně opustil. S podezřením na zlomeninu byl pak okamžitě převezen do nemocnice na vyšetření. Tam smutnou zprávu potvrdil rentgenový snímek.

Beckham si tak minimálně šest týdnů nezahraje. A švédský kouč Anglie Sven Göran Eriksson láteřil. "To je neskutečné. Jedno z posledních utkání v sezóně a taková smůla... Ani kdybyste mi dali milión dolarů, tak vám neřeknu, jak se ta kost jmenuje," pátral Eriksson marně v paměti a dodal: "Jen doufám, že se dá David rychle do pořádku a prožije si normální léto."

SOUTĚŽ Staňte se Beckhamovým kadeřníkem!

Beckham by stejně chyběl

Zatímco anglická reprezentace se bude na nadcházející kvalifikační 'dvojboj' se Srbskem a Slovenskem připravovat v tréninkovém kempu, Beckham má jiný program. Vrátí se do Manchesteru, kde se budou kluboví specialisté snažit dát zlomeninu palce do pořádku. Anglie ale nemusí plakat, v příštích dvou utkáních kvalifikace by si Beckham stejně nezahrál. Musí si totiž odpykat trest z bratislavského souboje se Slovenskem.

Přesto se zřejmě na hlavu anglické fotbalové asociace a švédského trenéra snese kritika z řad manažerů klubů Premier League. Se šrámy se totiž z jižní Afriky vrací i Rio Ferdinand a tak se přímo nabízí otázka: Je opravdu nutné cestovat na závěr sezóny k přátelskému zápasu tak daleko?

Novinky

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..