Rubriky:

Tipsport extraliga

Brněnský brankář Čiliak si oddechl. Jsem OK, píše na síti

12. prosince 2016 10:19 - Brno

Slovenský brankář hokejistů Komety Brno Marek Čiliak je po hrozivě vypadajícím zranění v pořádku. V nedělním extraligovém utkání s Mladou Boleslaví padl ve 42. minutě na led, křičel bolestí a zoufale volal o pomoc. Hrací plochu opustil na nosítkách a ukazoval na svoji nohu. Vyšetření v nemocnici ale vážné zranění vyloučilo.

 

Igor Zehl, ČTK

Cestou na ošetřovnu s bolestivou grimasou v obličeji se Čiliak domníval, že má zřejmě vylomenou holenní kost. "Čekal jsem, až se vrátí večer z nemocnice. Přišel o berlích, ale lékaři nic vážného naštěstí nenašli," řekl dnes ČTK trenér brankářů Komety Radovan Daněk. "Původcem bolesti byl zřejmě nerv. Ještě ho čeká další odborné vyšetření. Máme dnes volno. Uvidíme, s jakou přijde v úterý v podvečer na trénink," uvedl Daněk.

Včerejší pozdrav ze sanitky

Zveřejnil(a) Marek Čiliak dne 12. prosinec 2016

Sám Čiliak na facebooku potvrdil, že je v pořádku. "Díky všem, jsem OK," napsal. Brno porazilo Mladou Boleslav 4:1 a před reprezentační přestávkou se dostalo na druhé místo v tabulce o tři body za Třinec.

ČTK

Zrušit


MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..