Rubriky:

Tipsport extraliga

Žabka se vyjádřil k rozhodčím, Mladá Boleslav dostala pokutu

3. ledna 2017 09:35 - Mladá Boleslav

Hokejová Mladá Boleslav dostala pokutu deset tisíc korun. Ředitel extraligy Josef Řezníček potrestal klub za to, že se asistent trenéra Boris Žabka po pátečním utkání 34. kola v Karlových Varech do médií vyjádřil k výkonu rozhodčích, čímž porušil herní řad soutěže.

 

Radek Petrášek, ČTK

Mladá Boleslav vyhrála na ledě posledního týmu tabulky 4:3. Žabka, jenž před necelým měsícem po boku Františka Výborného nahradil Mariana Jelínka, se po zápase navzdory zákazu zmínil o sudích. "Ve třetí třetině Vary neměly co ztratit a hodily všechno do útoku a my jsme udělali zbytečný faul. Myslím, že co nám předtím dal rozhodčí, tak to chtěl nějak kompenzovat," uvedl Žabka.

Podle herního řádu mají kluby povinnost zajistit, aby v den utkání nikdo z hráčů, trenérů a funkcionářů ve sdělovacích prostředích jakýmkoliv způsobem nehodnotil výkon rozhodčích.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..