Článek
Předkolo hrané na tři vítězné duely skončí nejdříve ve čtvrtek 9. března a nejpozději v neděli. Čtvrtfinále, od kterého se hraje už na čtyři vítězství, odstartuje v pondělí 13. března a vyvrcholí nejpozději v neděli 26. března. Semifinále startuje ve středu 29. března a o finalistech se rozhodne nejpozději v úterý 11. dubna. Boj o titul začne ve pátek 14. dubna a nový šampion bude korunován nejdříve v středu 19. dubna a nejpozději týden nato.
Skupina o 11.-14. místo, kam se započítávají výsledky ze základní části, začne v úterý 7. března a skončí po posledním šestém kole v pátek 24. března. Už nyní je ale jasné, že baráž budou hrát poslední Pardubice a třinácté Karlovy Vary.
Baráž na 12 kol pro týmy ze 13. a 14. místa a dva nejlepší celky první ligy o dvě místa v příštím ročníku nejvyšší soutěže startuje v úterý 28. března a skončí v neděli 23. dubna.
Program play off hokejové Tipsport extraligy: |
---|
Předkolo: |
Pondělí 6. března - 1. zápasy: |
17:00 HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň, |
18:20 Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav (ČT Sport). |
Úterý 7. března - 2. zápasy: |
17:20 HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň (ČT Sport), |
17:30 Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav. |
Čtvrtek 9. března - 3. zápasy: |
17:30 BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera. |
Pátek 10. března - případné 4. zápasy: |
17:30 BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera. |
Neděle 12. března - případné 5. zápasy: |
17:00 HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň, |
17:30 Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav. |
Čtvrtfinále: |
Pondělí 13. března - 1. zápasy: |
HC Sparta Praha - HC Kometa Brno, Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov. |
Úterý 14. března - 2. zápasy: |
HC Sparta Praha - HC Kometa Brno, Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov. |
Středa 15. března - 1. zápasy: |
Bílí Tygři Liberec - 8, HC Oceláři Třinec - 7. |
Čtvrtek 16. března - 2. zápasy: |
Bílí Tygři Liberec - 8, HC Oceláři Třinec - 7. |
Pátek 17. března - 3. zápasy: |
HC Kometa Brno - HC Sparta Praha, HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové. |
Sobota 18. března - 4. zápasy: |
HC Kometa Brno - HC Sparta Praha, HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové. |
Neděle 19. března - 3. zápasy: |
8 - Bílí Tygři Liberec, 7 - HC Oceláři Třinec. |
Pondělí 20. března - 4. zápasy: |
8 - Bílí Tygři Liberec, 7 - HC Oceláři Třinec. |
Úterý 21. března - případné 5. zápasy: |
HC Sparta Praha - HC Kometa Brno, Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov. |
Středa 22. března - případné 5. zápasy: |
Bílí Tygři Liberec - 8, HC Oceláři Třinec - 7. |
Čtvrtek 23. března - případné 6. zápasy: |
HC Kometa Brno - HC Sparta Praha, HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové. |
Pátek 24. března - případné 6. zápasy: |
8 - Bílí Tygři Liberec, 7 - HC Oceláři Třinec, |
Sobota 25. března - případné 7. zápasy: |
HC Sparta Praha - HC Kometa Brno, Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov. |
Neděle 26. března - případné 7. zápasy: |
Bílí Tygři Liberec - 8, HC Oceláři Třinec - 7. |
Skupina o umístění na 11.-14. místě: | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tabulka: | ||||||||
11. | Zlín | 52 | 17 | 8 | 4 | 23 | 126:155 | 71 |
12. | Olomouc | 52 | 17 | 7 | 5 | 23 | 123:127 | 70 |
13. | Karlovy Vary | 52 | 12 | 1 | 11 | 28 | 107:160 | 49 |
14. | Pardubice | 52 | 9 | 6 | 5 | 32 | 128:180 | 44 |
Program: | ||||||||
Úterý 7. března - 1. kolo: | ||||||||
17:30 PSG Zlín - HC Dynamo Pardubice, | ||||||||
18:00 HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary. | ||||||||
Pátek 10. března - 2. kolo: | ||||||||
18:00 HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín. | ||||||||
Neděle 12. března - 3. kolo: | ||||||||
15:30 PSG Zlín - HC Olomouc, | ||||||||
17:00 HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary. | ||||||||
Pátek 17. března - 4. kolo: | ||||||||
18:00 HC Olomouc - PSG Zlín, HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice. | ||||||||
Neděle 19. března - 5. kolo: | ||||||||
17:00 HC Dynamo Pardubice - PSG Zlín, HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc. | ||||||||
Pátek 24. března - 6. kolo: | ||||||||
17:30 PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary, | ||||||||
18:00 HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice. |