Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejová Jihlava zaplatí za chování fanoušků pokutu

5. dubna 2017 15:13 - Praha

Dukla Jihlava, jež bojuje v baráži o postup do hokejové extraligy, byla potrestána pokutou ve výši 3000 korun. Důvodem bylo chování fanoušků v pátečním domácím utkání s Pardubicemi (4:3 v prodl). Karlovy Vary po potížích s diváky vyvázly pouze s napomenutím.

 

Slavomír Kubeš, ČTK

Předseda disciplinární komise extraligy Karel Holý udělil Jihlavě pokutu jakožto pořádajícímu klubu za vhazování předmětů na ledovou plochu v průběhu druhé a třetí třetiny. Utkání kvůli tomu muselo být přerušeno na dobu nezbytnou k úklidu.

Problémy s fanoušky byly i v samém úvodu baráže, kdy Karlovy Vary přivítaly právě Jihlavu. Západočeši prohráli 3:4 a diváci se provinili házením kelímků s pivem na odcházející rozhodčí po skončení zápasu. Na samotné utkání to ale nemělo vliv, jednalo se navíc o první takový prohřešek Energie v sezóně, Holý proto sáhl jen k napomenutí.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..