Rubriky:

Tipsport extraliga

Furch bude pokračovat v Omsku, dohodl se na dvouleté smlouvě

1. května 2017 13:49 - Omsk

Brankář české hokejové reprezentace Dominik Furch bude nadále působit v Kontinentální lize v dresu Omsku. Sedmadvacetiletý člen kádru pro mistrovství světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem se dohodl s Avangardem na prodloužení smlouvy na další dvě sezony. Uvedly to oficiální internetové stránky ruského klubu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Zvažovali jsme různé varianty a došli jsme k rozhodnutí, že nejlepší jak pro Dominika, tak i pro Avangard bude pokračování spolupráce. Ukázal během dvou sezón stabilní formu a fanoušci Omsku si jej zamilovali," řekl webu generální manažer Omsku Viktor Šalajev.

Bývalá opora Slavie Furch přišel do Omsku v roce 2015 po sestupu Pražanů z extraligy. Následně debutoval v české reprezentaci a pak i na loňském mistrovství světa v Moskvě.

V této sezóně KHL odchytal Furch v základní části 53 utkání s průměrem 1,98 obdržené branky na zápas, s úspěšností zákroků 92,7 procenta a dvakrát udržel čisté konto. V play off měl ve 12 duelech průměr 1,91 gólu na utkání, úspěšnost 92,2 procenta a jednou vychytal nulu.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..