Rubriky:

Tipsport extraliga

Vítkovice prodloužily smlouvy s gólmany Bartošákem a Dolejšem

3. května 2017 14:57 - Ostrava

Hokejisté Vítkovic budou nadále spoléhat na brankářskou dvojici Patrik Bartošák - Daniel Dolejš. Oba prodloužili s ostravským celkem smlouvy o dva roky. Klub o tom informoval na svém webu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Bartošák, kdysi draftovaný Los Angeles Kings, se do Vítkovic vrátil loni v lednu poté, co ho v zámoří vyšetřovala policie kvůli údajnému napadení přítelkyně. V uplynulé sezoně plnil roli jedničky a kvalitními výkony si řekl i o pozvánku do reprezentace.

"Ten rok, který jsem tady dosud odchytal, se mi hodně líbil. Proto jsem také ani neřešil možnost, že bych ve Vítkovicích neprodloužil kontrakt. Nějaké nabídky z jiných klubů byly, ale já jsem jim nevěnoval pozornost, protože jsem věděl, že chci pokračovat ve Vítkovicích," řekl Bartošák.

Klub si na dva roky pojistil i týmovou dvojku Dolejše. "Oba mají snahu být extraligovou jedničkou, o to těžší to bylo a o to větší radost a úspěch je, že se nám podařilo je oba udržet. Pokud nám kluci odevzdají vše, co v nich je, a oba budou potvrzovat předpoklady, tak z toho Vítkovice budou hodně profitovat," řekl generální manažer klubu a hlavní kouč Jakub Petr.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..