Hokejisté Třince si připsali na Slovensku další výhru

Trenčín

Hokejisté Třince vyhráli ve druhém vystoupení na Rona Cupu v Trenčíně nad francouzským celkem Mulhouse Scorpions 6:1 a navázali na čtvrteční úvodní vítězství nad Žilinou 4:3. O dnešní úspěch se postaral hattrickem útočník Martin Růžička. Poslední duel na turnaji sehrají Oceláři v sobotu od 19:00 s domácím Trenčínem.

Zbyněk Irgl z Třince

Třinec překonal českého brankáře Blažka v brance Mulhouse v úvodním dějství hned čtyřikrát. V sedmé minutě otevřel skóre Cienciala, za půl minuty zvýšil Martin Růžička a vzápětí se trefili i Rákos a v přesilové hře Irgl.

Na začátku druhého dějství upravil na 5:0 znovu Martin Růžička, ve 48. minutě sice snížil Vigners, ale poslední slovo měl opět kanonýr Martin Růžička.

Přípravný hokejový zápas - Rona Cup v Trenčíně:
HC Oceláři Třinec - Mulhouse Scorpions 6:1 (4:0, 1:0, 1:1)
Branky: 7., 22. a 55. Martin Růžička, 7. Ciencala, 11. Rákos, 12. Irgl - 48. Vigners.