Chomutov v přípravě zdolal Dynamo Moskva

Hokejisté Chomutova zdolali v prvním přípravném utkání v olympijské pauze Dynamo Moskva 2:1. Se soupeřem z Kontinentální ligy změřila síly také Jihlava, která podlehla Chabarovsku 1:2. Chomutov ještě čekají příští týden v úterý a ve čtvrtek dva duely s Litvínovem. Dukla se za týden představí v Olomouci.

Ilustrační snímek.

Představení slavného Dynama přilákalo do SD Arény 1467 diváků. Tým z ruské metropole dostal v páté minutě do vedení v přesilové hře Lotyš Karsums. O vyrovnání se postaral v polovině utkání Havel a v 50. minutě dovršil obrat Hlava.

Jihlava proti mužstvu z Dálného východu získala po 37 vteřinách druhé třetiny vedení díky Jiránkově trefě. Ve 24. minutě odpověděl Gorškov a na začátku závěrečného dějství dal vítězný gól Veličkin.