Ondřej zajistil Padrubicím výhru ve Zlíně

ZLÍN

Zlín viděl drama s mnoha šancemi, ve kterém se radovali šťastnější hosté.

Skóre otevřel domácí Melenovský, který dorážel po střele Noska, pak ale Východočeši využili dvě přesilovky. Poté k obratu zaveleli pro změnu Zlínští - Kubiš usměrnil v početních výhodách puk za Lašáka po nahrávce Lešky a poté po střele Novotného.

Konec druhé třetiny pokazil boxerský výstup pardubického Píši a nepřesné verdikty sudího Mikuly, jehož vyprovázel bouřlivý pískot publika. Čtvrthodinu před koncem vyrovnal Andrašovský za přispění bruslí bránící hráčů a v 55. minutě strhl vítězství na stranu Pardubic Ondřej. Zlínští se ještě odhodlali k power-play, ale bez úspěchu.

Jaroslav Stuchlík, asistent trenéra Zlína: "V  závěru byli Pardubičtí aktivnější, my jsme neměli předčasně bránit, ale snažit se zvýšit své vedení."

Pavel Rohlík, asistent trenéra Pardubic: " Mužstvo zaslouží pochvalu, že se nevzdalo a dokázalo výsledek otočit."

Hamé Zlín - Moeller Pardubice 3:4 (1:1, 2:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 12. Melenovský (Nosek), 29. Kubiš (Leška), 36. Kubiš (Novotný) - 16. P. Sýkora, 23. Pivko (Rolinek), 45. Andrašovský (M. Šeda), 55. Ondřej (Andrašovský). Rozhodčí: Mikula - Čech, Chytil. Vyloučení: 7:9, navíc Kubiš 5 min. a do konce utkání - Čáslava 10 min., Píša 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:2. Diváci: 4379.
Sestavy:
Zlín: M. Novotný - Hamrlík, A. Novotný, Nosek, Zubíček, Marušák, L. Galvas, Horáček, Lučka - Kubiš, Leška, Rachůnek - Melenovský, Kašpařík, Záhorovský - Kristek, M. Čech, Mokrejš - Kovář, Balán, R. Pšurný. Trenéři: Bokroš a Stuchlík.
Pardubice: Lašák - Píša, Havíř, M. Čech, M. Šeda, Koma, Čáslava, Linhart, Snopek - P. Sýkora, Rolinek, Pivko - Ondřej, M. Hlinka, Andrašovský - Tvrdík, Koukal, Kolář - Čaloun, Starý, Mrázek. Trenéři: Říha a Rohlík.