Rubriky:

Tipsport extraliga

Vůjtek se vrací k hokeji, bude hrát v Třinci

31. října 2006 17:39 - TŘINEC

Pouze sedm měsíců vydržel bez hokeje nejlepší střelec světového šampionátu v roce 1997 ve Finsku Vladimír Vůjtek. Přestože po skončení uplynulé sezony ohlásil konec aktivní kariéry, v úterý své rozhodnutí definitivně změnil a podepsal smlouvu v Třinci. Spolupracovníkovi ČTK to potvrdil sportovní ředitel Ocelářů Pavel Marek.

 

internet

Čtyřiatřicetiletý Vůjtek s týmem dva týdny trénoval a rozhodoval se, zda se vrátí zpět do extraligového kolotoče. A nakonec tak učiní. V novém dresu by se měl poprvé objevit po reprezentační přestávce 3. prosince, kdy se Třinec představí ve Vsetíně.

Odchovanec vítkovického hokeje, který má za sebou angažmá v zámořské NHL a působil i ve Finsku či v Rusku, podepsal na severu Moravy smlouvu do konce této sezóny. "Budeme se ale snažit přemluvit Vláďu ke spolupráci i na další sezónu," řekl Marek.

Vůjtek se tak v krátké době stal druhou posilou aktuálně osmého týmu extraligové tabulky. Kontrakt s Oceláři podepsal i slovenský reprezentační útočník Juraj Štefanka. V blížící se reprezentační přestávce by naopak do ruské superligy měl zamířit Jaroslav Kudrna.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..