Ufa - Kazaň 4:5 SNHokejisté Kazaně stáhli třígólovou ztrátu a vyhráli v Ufě

Moskva

Obhájci Gagarinova poháru hokejisté Kazaně smazali v utkání Kontinentální ligy na ledě Ufy třígólové manko a zvítězili 5:4 po samostatných nájezdech. Jednou asistencí k výhře přispěl český útočník Jiří Sekáč.

Kazaň prohrávala už 0:3 a pak ještě 1:4, když se těsně před koncem druhé třetiny trefil v přesilovce čtyři na tři Anton Burdasov. Pro Ufu to byla už třetí využitá početní výhoda. Do poslední třetiny hosté vystřídali brankáře a Vladislav Podjapolskij za 25 minut neinkasoval.

Po Sekáčově přihrávce před branku snížil Anton Lander na 4:3 a Danis Zaripov v 56. minutě poslal zápas do prodloužení. Sekáč se představil i v rozstřelu, ale neuspěl. Výhru Kazani zajistil Alexandr Burmistrov.

Ak Bars zatím od začátku sezony střídají porážky a vítězství - momentálně mají bilanci 3:3.