Jaroslavl - Magnitogorsk 3:2Parádní premiéra! Bulíř se uvedl v KHL gólem, Furch udržel čisté konto

Útočník Michal Bulíř při své premiéře v Kontinentální hokejové lize skóroval, porážku Magnitogorsku ale neodvrátil. Svěřenci Josefa Jandače prohráli v Jaroslavli 2:3. Brankář Dominik Furch se prvním čistým kontem v sezoně podílel na vítězství Čerepovce nad Čeljabinskem 4:0.

Bulíř, který s 13 brankami z 11 zápasů vede tabulku střelců české extraligy, potvrdil střeleckou formu i po odchodu z Liberce. V prvním utkání za Magnitogorsk se prosadil v 48. minutě, kdy obral soupeře u zadního mantinelu o puk a překonal gólmana Ilju Konovalova. Snížil na 1:3 a vzápětí přidali hosté další trefu, vyrovnat se jim ale nepovedlo.

Jaroslavl napravila nedělní porážku 1:2 v prodloužení s lídrem soutěže Jekatěrinburgem a vyhrála posedmé z posledních osmi zápasů.

Furch zastavil všech 19 střel hráčů Čeljabinsku a pomohl Čerepovci k druhému vítězství z posledních sedmi utkání.