Dynamo - Spartak 1:2Hanzlův gól pomohl Spartaku vyhrát derby

Gól Robina Hanzla pomohl hokejistům Spartaku Moskva v Kontinentální lize k vítězství 2:1 v derby na ledě Dynama. Český reprezentační útočník, který v předchozích sedmi zápasech vyšel bodově naprázdno, vstřelil šestou branku v sezoně.

Hanzl dostal Spartak do vedení v 18. minutě, kdy mu po chybné rozehrávce domácích hráčů poslal zadovkou puk do výhodné střelecké pozice Anatolij Nikoncev. Dynamo v poslední třetině v přesilovce vyrovnalo, ale v 51. minutě pak využili početní výhodu i hosté. Vítězný gól vstřelil lotyšský útočník Kaspars Daugavinš.

Skóroval také další člen reprezentačního kádru pro turnaj Karjala Rudolf Červený, který v 21. minutě překonal Dominika Hrachovinu v brance Barysu Astana a zařídil bratislavskému Slovanu vedení 1:0. Kazašský tým ale nakonec ve slovenské metropoli otočil stav na 1:2, Hrachovina si připsal 22 zásahů.

Zápas o první místo v Západní konferenci vyhrál moskevský CSKA, který doma zdolal Petrohrad 3:1.