Minsk - Nižněkamsk 1:2Nestrašil a Polášek pomohli ukončit sérii nezdarů, Petrohrad soupeře deklasoval

Útočník Andrej Nestrašil a obránce Adam Polášek pomohli hokejistům Nižněkamsku otočit v Kontinentální lize zápas na ledě Dinama Minsk. Jejich tým zvítězil 2:1 a ukončil sérii pěti porážek.

Nestrašil povedenou přihrávkou v 34. minutě připravil vyrovnávací gól pro Damira Šaripzjanova. Polášek si připsal asistenci u vítězné branky Juusa Puustinena, který skóroval v úvodu třetí třetiny ve hře čtyři na čtyři.

Výbornou formu potvrdil Petrohrad, který vyhrál podruhé za sebou 6:0. Na dnešním jasném vítězství se podílel čistým kontem Igor Šesťorkin, předchozí výhru 6:0 na ledě Viťazu vychytal Magnus Hellberg.