Omsk - Viťaz 2:3 PPŘepík se poprvé trefil za Podolsk a pomohl zdolat lídry z Omsku

Moskva

Michal Řepík vstřelil v Kontinentální hokejové lize první gól v dresu Viťazu Podolsk, kam na konci roku přestoupil ze Slovanu Bratislava. Český útočník se trefil pojedenácté v sezoně a jeho branka z přesilovky v 35. minutě pomohla hostům k vítězství 3:2 v prodloužení na ledě lídra Černyševovy divize Omsku.

Hokejista Michal Řepík

Mezi českými střelci je v lize lepší jen Jiří Sekáč z Kazaně. Ten však vyšel v utkání v Čeljabinsku naprázdno stejně jako všichni spoluhráči a domácí Traktor porazil obhájce Gagarinova poháru 1:0. Tým Ak Bars prohrál druhý zápas za sebou.

Gól Adama Poláška zachránil Nižněkamsku bod v utkání se Spartakem Moskva. Český obránce po přihrávce krajana Andreje Nestrašila využil v 53. minutě přesilovku a vyrovnal na 2:2, Spartak byl posléze úspěšnější v samostatných nájezdech. Robin Hanzl přispěl k výhře jednou asistencí.

Kontinentální hokejová liga
Čeljabinsk - Kazaň 1:0
Omsk - Viťaz Podolsk 2:3 v prodl. (za hosty Řepík 1+0)
Spartak Moskva - Nižněkamsk 3:2 po sam. nájezdech (R. Hanzl 0+1 - Polášek 1+0, Nestrašil 0+1).