Magnitogorsk - Ufa 1:2 PPStav série 2:3Jandačův Magnitogorsk je v play off KHL na pokraji vyřazení

Moskva

Hokejisté Magnitogorsku vedení českým trenérem Josefem Jandačem podlehli v pátém osmifinále play off KHL doma Ufě 1:2 v prodloužení a v sérii prohrávají 2:3 na zápasy. Salavat Julajev bude mít šanci souboj ukončit ve čtvrtek na vlastním ledě.

Trenér Josef Jandač.

Magnitogorsk na obě dosavadní výhry dosáhl díky vítězstvím 2:1 v prodloužení, v úterý ale poprvé tímto výsledkem uspěla Ufa. Zápas ukončil už po půldruhé minutě nastavení po špatné přihrávce domácích v obranném pásmu vítězným gólem Vladimir Tkačov.

Vydařený debut v letošním play off má za sebou brankář Jaroslavle Alexander Salák, jenž v pátém duelu série se Soči dostal poprvé přednost před Iljou Konovalovem. Lokomotiv po dvou předchozích porážkách vyhrál i díky 17 zákrokům bývalého českého reprezentanta 3:0 a v sérii se ujal vedení 3:2.