Čeljabinsk - Viťaz 2:4Sedlák dal při premiéře v KHL gól, ale Čeljabinsk neuspěl

Moskva

Prvním úspěšným českým střelcem v novém ročníku Kontinentální hokejové ligy se stal Lukáš Sedlák. Útočník, který po třech letech opustil NHL, kde hrál za Columbus, skóroval při své premiéře v dresu Čeljabinsku. Ve 28. minutě vyrovnal na 2:2, ale Traktor i s další českou posilou z NHL Tomášem Hykou nakonec prohrál 2:4. U první branky vítězů asistoval obránce Jakub Jeřábek.

Bývalý trenér hokejové reprezentace Josef Jandač zahájil sezonu na střídačce Magnitogorsku prohrou.

Brankář Jakub Kovář pomohl Jekatěrinburgu k vítězství nad Čerepovcem 3:2 v prodloužení 29 zákroky. Jeho tým v úvodu druhé třetiny prohrával 0:2, ale v třetí části vyrovnal a v 62. minutě rozhodl Vjačeslav Litovčenko. V dresu Čerepovce debutoval v KHL obránce Libor Šulák, který v minulé sezoně hrál za Detroit a především jeho farmu.

Bývalý trenér české reprezentace Josef Jandač zahájil svou druhou sezonu na střídačce Magnitogorsku porážkou 1:3 s Petrohradem.