Spartak - Ufa 2:4Hanzlův gól na Ufu nestačil, Spartak v KHL opět prohrál

Český útočník Robin Hanzl ze Spartaku Moskva svým druhým gólem v sezoně Kontinentální hokejové ligy otevřel skóre zápasu s Ufou, jež ale v ruské metropoli zvítězila 4:2. Svěřenci bývalého reprezentačního trenéra Olega Znaroka sice vedli na začátku 6. minuty už 2:0, ale Salavat Julajev ve třetí třetině skóre otočil.

Branka Robina Hanzla (vlevo) na body nestačila

Spartak tak prohrál čtvrtý z pěti zápasů. Jedinou výhru v tomto období si překvapivě připsal v sobotu v Jekatěrinburgu, který dnes po sérii osmi úvodních vítězství ztratil body podruhé za sebou. V duelu nejlepších týmů konferencí podlehl Avtomobilist s Jakubem Kovářem v brance 0:1 v prodloužení na ledě Viťazu Moskevská oblast.

Zápas ukončil v 63. minutě v přesilovce střelou z bezprostřední blízkosti Arťom Švec-Rogovoj. Kovář zakončil zápas s 30 zákroky, hrdinou utkání byl nicméně jeho protivník Alexandr Samonov v brance Viťazu, který zlikvidoval 43 střel nejlepšího týmu Východu.