Novgorod - Spartak 1:3Hanzl trefil v KHL prázdnou branku a pojistil výhru Spartaku

Robin Hanzl trefil 20 sekund před koncem prázdnou branku a gólem na konečných 3:1 pojistil výhru hokejistů Spartaku Moskva v Nižním Novgorodu. Český útočník skóroval v tomto ročníku Kontinentální ligy počtvrté, Spartak vyhrál na kluzištích soupeřů potřetí za sebou.

Po sedmi zápasech skončila vítězná série CSKA Moskva. Obhájci Gagarinova poháru se doma střelecky neprosadili a podlehli Jokeritu Helsinky 0:3, dál však zůstávají nejlepším celkem sezony.

Obránce Jakub Nakládal pomohl asistencí k výhře Jaroslavle nad Barysem 3:2 v prodloužení. Lokomotiv ve druhé třetině smazal dvougólový náskok kazašského týmu, na konci 61. minuty pak rozhodl Rušan Rafikov.