Nur-Sultan - Chabarovsk 2:3 PPBratři Zohornové a Vitásek uchránili v KHL Chabarovsk od prohry

Branky Tomáše Zohorny a Ondřeje Vitáska uchránily hokejisty Chabarovsku od prohry na ledě Barysu Nur-Sultan v KHL. Hosté díky českým střelcům smazali dvoubrankovou ztrátu a v prodloužení jim zajistil druhý bod za výhru 3:2 Igor Ruděnkov.

Čeští hráči Chabarovsku si v utkání připsali celkem pět kanadských bodů. Na obě branky Amuru v normální hrací době přihrál Hynek Zohorna, jeho bratr Tomáš měl bilanci 1+1.

Skóroval také Tomáš Hyka, který vítězným gólem ve 13. minutě nasměroval Čeljabinsk k výhře 4:0 nad Nižním Novgorodem. Jekatěrinburg zdolal lídra Západní konference CSKA Moskva 2:1, Jakub Kovář si v brance vítězného mužstva připsal své sezonní maximum 43 zákroků.

KHL:
Novosibirsk - Vladivostok 1:2
Barys Nur-Sultan - Chabarovsk 2:3 v prodl. (za hosty T. Zohorna 1+1, Vitásek 1+0, H. Zohorna 0+2)
Ufa - Kazaň 3:4 po sam. nájezdech
Čeljabinsk - Nižnij Novgorod 4:0 (Hyka 1+0)
Jekatěrinburg - CSKA Moskva 2:1
Jokerit Helsinky - Jaroslavl 2:3 po sam. nájezdech
HK Soči - Dinamo Riga 2:3 v prodl.