CSKA - Dynamo 2:1Jaškin přihrál na gól Dynama, moskevské derby ale ovládl CSKA

Nejproduktivnější český hokejista v KHL Dmitrij Jaškin se po dvouzápasové odmlce opět zapsal do statistik, ale jeho asistence Dynamu k úspěchu nepomohla. V moskevském derby prohrálo na ledě CSKA 1:2. Jaškin je v kanadském bodování nadále druhý za spoluhráčem Vadimem Šipačovem.

Dmitrij Jaškin v dresu české hokejové reprezentace.

Nejlepší útočník listopadu Jaškin i Šipačov se přihrávkami podíleli na gólu, kterým Juuso Hietanen využil v 11. minutě přesilovku. CSKA ale záhy vyrovnal a dvě minuty před koncem rozhodl zápas Maxim Šalunov. Hosté poté sáhli k trenérské výzvě, ale se stížností na bránění gólmanovi neuspěli. Šipačov má kontě 38 bodů (9+29), Jaškin o čtyři méně (14+20).

V 59. minutě přišel Alexander Salák o čisté konto, které by bylo jeho třetí v ročníku. Po gólu Bogdana Jakimova, který se prosadil střelou z ostrého úhlu, prohrálo Dinamo Riga s Čerepovcem 0:1. Dalších 27 střel hostů český brankář zneškodnil.