Soči - CSKA 1:7Sekáč znovu skóroval, hokejisté CSKA nastříleli v Soči sedm gólů

Po více než měsíčním střeleckém půstu se Jiří Sekáč v KHL trefil podruhé za sebou. V Soči dostal hosty z CSKA Moskva do vedení, obhájci Gagarinova poháru nakonec zvítězili vysoko 7:1. Po třetí výhře za sebou vede CSKA ligové pořadí s tříbodovým náskokem před Kazaní.

Hokejový útočník Jiří Sekáč.

Sekáč se v přesilové hře dostal 13 sekund před koncem první třetiny k odraženému puku a zády k brance ho bekhendem poslal do domácí sítě. Dal 11. gól v sezoně a je třetím nejlepším českým střelcem v Kontinentální lize.

Soči dokázalo v oslabení vyrovnat, hosté ale následně dvakrát skórovali v pětiminutové početní výhodě. V závěrečné třetině pak slavný moskevský klub výhru ještě zvýraznil, po dvou brankách vstřelili Kirill Kaprizov a Sergej Tolčinskij.