Ufa - Spartak 2:5Hanzl v KHL opět skóroval, Spartaku pomohl k vítězství v Ufě

Moskva/Praha

Robin Hanzl navázal v Kontinentální lize na dvoubrankové představení z úterního zápasu s Magnitogorskem a skóroval i v dalším utkání. Hokejistům moskevského Spartaku pomohl gólem k výhře 5:2 na ledě Ufy a celkově se v ročníku trefil popatnácté. V klubovém pořadí i mezi českými střelci v KHL mu patří třetí místo.

Robin Hanzl.

Spartak, který už má jistý postup do play off, vedl nad Ufou ve 13. minutě o tři branky. Český útočník zvýšil v závěrečné třetině na 4:1, když dokázal vkleče před domácím brankářem poslat do sítě plachtící puk.

Brankář Šimon Hrubec dostal v Čerepovci gól už po osmi sekundách hry, po rychlém přechodu domácích hokejistů do útočného pásma ho překonal Bogdan Jakimov. Kunlun nakonec prohrál 1:2, nadále však drží postupovou pozici.